• Grupa E Facebook
  • Grupa E Linkedin

Hpe Primera

Hpe Primera odsłona nowej technologii fizyczna macierz, elastyczna jak chmura.

Bazując na doświadczeniach związanych z rozwojem i utrzymaniem macierzy klasy enterprise takich jak 3PAR czy NIMBLE, pod koniec 2019 r firma HPE wprowadziła na rynek nowatorską macierz PRIMERA z zaimplementowaną natywnie sztuczną inteligencją HPE InfoSight. Każda firma czy organizacja opiera się na danych które przetwarza na różne sposoby. Dostęp do tych danych jest kluczowa i o krytycznym znaczeniu. Dostęp czy czas dostępu do danych może czasami decydować o tym, czy będzie podjęta właściwa decyzja o właściwym czasie.

Macierz HPE PRIMERA jest zaawansowanym technologicznie rozwiązaniem łączącym cechy niezawodnych rozwiązań 3PAR oraz nowatorskich technologii redukcji danych znanych z rozwiązań HPE NIMBLE. Rozwiązanie HPE PRIMERA będzie dedykowane dla aplikacji o krytycznym znaczeniu dla każdej firmy czy instytucji. Inżynierowie HPE projektując rozwiązanie PRIMERA wzięli pod uwagę szereg funkcji oraz rozwiązań które są niezbędne z uwagi na sytuację rynkową.

Jednym z ważniejszych aspektów jest łatwość zarządzania oraz konfigurowania macierzy, nie wymagająca znaczącego zaangażowania administratora. Zadania związane z aktualizacją oraz wykrywaniem błędów zostają przejęte przez zaawansowany moduł HPE InfoSight, który znacząco odciąża personel IT dzięki czemu może on zajmować się innymi ważnymi dla organizacji zadaniami. HPE gwarantuje 100% dostępność danych przy podpisaniu dedykowanej umowy poprzedzonej odpowiednią analizą pod kątem rodzajowym przetwarzanych przez organizację danych. Sztuczna inteligencja zostaje stosowana coraz częściej w różnych obszarach codziennego życia.

W przypadku macierzy dyskowych natywna sztuczna inteligencja HPE InfoSight mamy pewność, że każda sytuacja wymagająca wcześniej działania administratora systemowego, zostanie teraz wykryta przez moduł sztucznej inteligencji, który przeprowadzi działanie naprawcze. Moduł sztucznej inteligencji korzysta z globalnej bazy incydentów oraz rozwiązań i potrafi zastosować najlepszą w danej sytuacji procedurę zapewniającą niezakłócony dostęp do danych organizacji. Procesy aktualizacji oprogramowania macierzy zajmują kilka minut bez konieczności ponownego uruchamiania urządzenia. Według szacunków, nakłady czasowe na zarządzanie macierzą PRIMERA są o 93% mniejsze w porównaniu do innych produktów macierzowych.

Zastosowane innowacyjne technologie:

  • moduł sztucznej inteligencji HPE InfoSight,
  • brak   dodatkowych   licencji   na   poszczególne   funkcjonalności   –   produkt   w   pełnej,
  • konfiguracji na start,
  • redukcja danych: deduplikacja oraz kompresja,
  • kontrolery korzystają ze wspólnej puli pamięci,
  • możliwość pełnej integracji ze sprzętowym deduplikatorem HPE StoreOnce,
  • wsparcie dla protokołu NVMe.

Więcej informacji:
https://www.hpe.com/emea_europe/en/storage/hpe-primera.html?jumpid=in_p-topnav#resources

Chcesz otrzymać więcej informacji lub szukasz rozwiązania dla siebie skontaktuj się z nami:


tel. + 48 604 246 094