• Grupa E Facebook
  • Grupa E Linkedin

O firmie

Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 1995 roku, kiedy to została założona firma Centrum Komputerowe Planeta, działająca w obszarze IT. Na przestrzeni dwudziestu lat przeżyliśmy systematyczny rozwój biznesowy, nasze doświadczenia branżowe ugruntowały się. Odpowiadając na potrzeby rynkowe w celu zapewnienia niezawodności i komplementarności świadczonych usług nasza oferta została rozszerzona o usługi sieci i elektromontażu. Właśnie dlatego w 2017 roku powołana została do życia Grupa E obecnie składająca się z dwóch podmiotów. Obecnie posiadamy doświadczony zespół składający się opiekunów handlowych i technicznych, którzy dynamicznie reagują na Państwa potrzeby. Dysponujemy własną, nowoczesną siedzibą firmy z zapleczem magazynowym, technicznym oraz szkoleniowym.

Wizja

Naszym celem jest szybka i profesjonalna reakcja w świecie postępującej cyfryzacji oraz napływu coraz nowszych technologii, tworząc silną merytoryczną więź z Klientem. Chcemy uzyskać zaufanie oraz dążymy do tego żeby współpraca z nami dawała stabilność i odczucie bezpieczeństwa Klientom i Partnerom biznesowym.

Misja

Naszą misją jest tworzenie nowej jakości usług informatycznych, które sprawią uproszczenie oraz optymalizację wszystkich procesów biznesowych Klientów. Grupa E jest firmą przyjazną, naszą siłą jest wirtualna i werbalna kompetencja komunikacyjna.

siedziba firmy